středa 26. prosince 2012

Jak jste na tom po vánocích?

Ahoj, já přiznávám bez mučení, že jsem jedla cukroví i salát s řízkem a dort (děti mají na vánoce narozeniny), takže to zrovna moc zdravé nebylo. Ale nepochutnalal jsem si na těch dobrůtkách jako předchozí roky. Dnes se vracím k počítání kalorií a zdravému stylu.
Cvičit teď moc nemůžu, protože máme celá rodina tak obrovskou rýmu ,že bych to ani neudýchala, ale na svižné procházce jsem 2x byla.

Už mi jde krkem i televize a jsem šťastná, když je chvíli vypnutá. To nicnedělání mě ničí. Vždycky mi přišlo jak vánoční svátky rychle utekly, zato teď se nějak vlečou. V TV samé pohádky - což se dá vydržet tak den,dva - nepočítám ty klasické, staré pohádky, ty miluju. Ale tsačily by a k tomu nějakej napínavej film, nebo Harry Potter.

Asi si dneska začnu přepisovat ze starého diáře do nového a začnu si znovu zapisovat jídleníček a cvičení. Odpoledne jedeme ke tchýni, tak ten dnešek snad aspoň trochu uteče. A zítra pomažu do knihovny, takže zase procházka.

A co vy jak užíváte vánoce? Co děláte abyste "přežili"?

Přeji pěkný zbytek vánoc

6 komentářů:

 1. Musím přiznat, že se mi taky spíš ten vánoční čas vleče. Ale snažím se o to víc makat (hlavně cvičit), co nejmíň se koukat na tv a co nejvíc si odpočinout. Pěkné svátky...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já teda spíš chodím na procházky, protože jak je mužskej a děti doma, tak potřebuju vypadnout aspoň na chvíli z domu:)))

   Vymazat
 2. já se přiznávám, že jsem bez mučení zdravé papání neporušila :) neměla jsem jediný kousek cukroví, salátu, řízku...
  snad se z rými brzy vyléčíte!
  i mě se svátky vlečou... pohádku jsem neviděla jedinou, letošní nálada se té vánoční nějak vyhnula
  pěkný zbytek vánoc i tobě:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Také jsem nějak nepocítila vánoční náladu. U nás to asi bylo těma nemocema a ostatníma nečekanýma událostma, co předcházely vánoce.

   Vymazat
 3. Healthy, já měla taky všechno! Až na ten dort :)). a zobu pořád a necvičím tolik, jak jsem si plánovala...mám doma manžela a tak nějak jsem raději s klukama, než abych se někam zavřela a hopsala...ale těším se až budeme v novém roce a až zase zavedu nějaký režim!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já se na ten režim snažila najet každé sváteční ráno:))) a už oběd tomu neodpovídal.Ještě musím vydržet Silvestra, ale to už se tolik nebude snad týkat jídla, spíš toho, že půjdu pozdě spát a budu si muset dát nějaké alko, i přesto, že mi to vůec nechutná, ale mužskej by nerozdýchal, kdybych si na silvestra dávala nealko. Chjo, to je náročný týden:)))

   Vymazat