pondělí 1. října 2012

Boubelky nenoste černou

Stejně vás neudělá štíhlou.
Když vidím na ulici boubelku, která je oblečná od hlavy až k patě v černé bere mě hrůza. Jo, černá zeštíhluje, ale nesluší. Je lepší, vzít si nějaké pěkné barvičky, udělat si vlasy, nalíčit se a nikdo nebude koukat na vaše špíčky, ale bude se divit, jak to ženské s pár kily navíc může slušet.

Dřív jsem také nosila hlavně černé kalhoty. Sama sobě se víc líbím ve světlých kalhotách, omladí mě to. Nalíčím se, vlasy dám do culíku, obleču si 3/4 světlé rifle, k tomu hnědé kozačky, hnědý rolák a bílou bundu do pasu, ještě dlouhé náušnice... No a musím se pochválit, jak mi to zase sekne. Fakt.

Černé oblečení jsem vyřadila ze šatníku. Mám jedny černé kalhoty a jeden černý rolák a černý svetr. Ale nosím hlavně ten černý rolák v kombinaci se světlýma kalhotama. Jenou mi známá řekla, že jak můžu mít odvahu si vzít bílé kalhoty a to jsem vážila 55 kg. No prostě se v nich cítím dobře. Dneska, když mám o 20kg víc, taky si ráda obleču bílé kalhoty. A nosila bych je i častěji, ale hodně chodíme s dětmi ven na hřiště a to by pro bílé kalhoty nebylo tak lichotivé.

Takže všechny, které si myslíte, že vás černá barva zeštíhlí a máte jí plnej šatník, jděte a zkuste se obléct do barev. uvidíte, jak vám to bude slušet.

5 komentářů:

 1. Hi beautiful!


  I think that this post is really interesting...and i love ur pictures! do u want to follow each other? I'm already following u!

  xx from


  http://letoileduphare.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 2. Healthy, já jsem si zrovna pořídila 3/4 černé šaty, myslím že s mojí váhou a šaty to jiná barva být nemůže, ale snažím se to rozzářit alespoň botama a náušnicema...asi máš pravdu.

  OdpovědětVymazat
 3. barvičky jsou nejlepší :)
  ale nic nepřehánět!

  OdpovědětVymazat
 4. naprosto s tebou souhlasím, nikdy jsem nebyla hubená a asi nikdy nebudu, ale dříve jsem v obchodě s oblečením jiné věci než černé nehledala... černé boty, kalhoty, svetry, mikiny, trika, prostě všechno ... pak jsem ale přišla na to, že existuje plno mnohem hezčích barev, které mi dokonce i více sluší ... takže v tomhle máš naprostou pravdu :) a jak psala Kamča, přehánět by se to nemělo, všeho s mírou :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně, nic se nesmí přehánět.
   Bohužel ale některé ženy,dívky se barev bojí. Já osobně se v černé vůbec necítím dobře, dokonce nevyhledávám ani tmavé barvy.Třeba rifle mám radši světlejší než ty tmavě modré.

   Vymazat